Flety piccolo Hammig

Flet piccolo Ph. Hammig 650/3/Str z głową Mancke Medium Wave

Korpus i głowa wykonane z drewna Grenadilla, posrebrzane klapy, E-mechanika, mechanizm wysokiego G#3, poduszki Straubinger, głowa Mancke Medium Wave. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

16 140,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 650/2

Korpus i głowa wykonana z drewna Grenadilla, posrebrzane klapy, E-mechanika, głowa z gładkim ustnikiem. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

12 200,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 650/3/Str z głową Ph. Hammig Slim

Korpus i głowa wykonana z drewna Grenadilla, posrebrzane klapy, E-mechanika, mechanizm wysokiego G#3, poduszki Straubinger, głowa Ph. Hammig Slim. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

15 900,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 650/3/Str z głową Werner Fischer

Korpus wykonany z drewna Grenadilla, posrebrzane klapy, E-mechanika, mechanizm wysokiego G#3, poduszki Straubinger, głowa Werner Fischer Cocus. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

16 020,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 650/4

Korpus i głowa wykonana z drewna Grenadilla, srebrne klapy, E-mechanika, mechanizm wysokiego G#3, głowa z gładkim ustnikiem. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

17 500,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 650/3 z głową J.G. Hammig

Korpus i głowa wykonana z drewna Grenadilla, posrebrzane klapy, E-mechanika, mechanizm wysokiego G#3, głowa J.G. Hammig. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

15 900,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 650/4/g/a

Korpus i głowa wykonana z drewna Grenadilla, srebrne klapy, E-mechanika, mechanizm wysokiego G#3, klapa tryłowa G/A, głowa z gładkim ustnikiem. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

19 700,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 651/3

Korpus i głowa wykonana z drewna kokosowego, posrebrzane klapy, E-mechanika, głowa z gładkim ustnikiem. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

16 100,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 651/4

Korpus i głowa wykonana z drewna kokosowego, srebrne klapy, mechanizm wysokiego G#3, E-mechanika, głowa z gładkim ustnikiem. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

20 700,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 650/6

Korpus i głowa wykonana z materiału syntetycznego, posrebrzane klapy, E-mechanika, głowa z gładkim ustnikiem. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

9 200,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 650/10

Korpus i głowa wykonana z materiału syntetycznego, srebrne klapy, E-mechanika, głowa z gładkim ustnikiem. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

21 600,00 zł
Flet piccolo Ph. Hammig 650/3

Korpus i głowa wykonana z drewna Grenadilla, posrebrzane klapy, mechanizm wysokiego G#3, E-mechanika, głowa z gładkim ustnikiem. W komplecie wysokiej jakości twardy futerał i ocieplany pokrowiec oraz akcesoria do czyszczenia dedykowane przez producenta.

12 900,00 zł