GWARANCJA

Producent udziela 2-letniej gwarancji obejmującej części, posrebrzenie/lakierowanie oraz jakość wykonania instrumentu. Dodatkowo przez kolejne 3 lata instrument objęty jest przedłużoną gwarancją obejmującą tylko części. Łączny okres gwarancji producenta wynosi 5 lat, licząc od daty sprzedaży umieszczonej na fakturze oraz karcie gwarancyjnej. Firma Jarmuła Music, na podstawie gwarancji producenta, gwarantuje sprawne działanie instrumentu w okresie jej trwania. Powyższa gwarancja obejmuje wyłącznie instrumenty wprowadzone na rynek polski za pośrednictwem autoryzowanego dystrybutora.

 

DYSTRYBUCJA & SIEĆ DEALERSKA

Firma Jarmuła Music jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem marki Trevor James w Polsce.
Oznacza to, że na terenie naszego kraju żadna inna firma nie jest zaopatrywana bezpośrednio przez producenta.
Listę autoryzowanych dystrybutorów TJ możesz sprawdzić tutaj: http://trevorjamesflutes.com/Distributors

Sieć dealerska TJ – to obecnie 11 dużych sklepów muzycznych w całej Polsce. Sieć została przez nas stworzona w 2010 roku i jest przez nas sukcesywnie rozwijana. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem instrumentu Trevor James w innym miejscu, aby uniknąć ewentualnych problemów w przypadku konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej, dla pewności zapytaj nas czy dany sklep jest dealerem marki Trevor James. Dodatkowo, kupując instrument u nas lub u jednego z naszych partnerów, masz pewność, że Twój instrument będzie w pełni sprawny i gotowy do gry, gdyż KAŻDY egzemplarz zanim opuści naszą firmę przechodzi przedsprzedażowy przegląd serwisowy.

 

SERWIS GWARANCYJNY

Firma Jarmuła Music jest jedynym autoryzowanym serwisem marki Trevor James w Polsce.
Warunkiem skorzystania z bezpłatnego serwisu gwarancyjnego jest zakup instrumentu bezpośrednio od nas
lub od autoryzowanego przez nas dealera TJ oraz posiadanie dowodu zakupu (np. faktury) ze wskazanym modelem i numerem seryjnym instrumentu. Prowadzimy ścisłą ewidencję numerów seryjnych instrumentów sprzedawanych zarówno hurtowo, jak i detalicznie, dlatego też zawsze jesteśmy w stanie sprawdzić czy dany egzemplarz został wprowadzony na polski rynek za naszym pośrednictwem.

 

INFORMACJE DODATKOWE

Trevor James to marka należąca do angielskiej firmy Worldwind Music Ltd. Na światowym rynku instrumentów muzycznych istnieje już ponad 30 lat i aktualnie jest postrzegana za jedną z najbardziej szanowanych marek specjalizujących się w produkcji instrumentów dętych drewnianych i blaszanych. Flety i saksofony Trevor James były wielokrotnie nagradzane za ich doskonałą jakość. Instrumenty tej marki są aktualnie sprzedawane w około 60 krajach na całym świecie. Więcej informacji można przeczytać na stronach producenta:

http://www.trevorjames.com/

http://trevorjamesflutes.com/

http://tjsaxes.com/

http://renaissancebrass.com/